Wystawa klocków LEGO!

Wątpię, by ktokolwiek z tego wyrósł. No, przynajmniej w moim gronie każdego takie coś by zainteresowało. :) Największą w Polsce interaktywną wystawę klocków LEGO aktualnie można zwiedzić w Gliwicach w centrum handlowym „Europa Centralna”. Jednak trzeba się spieszyć, bo będzie ona tam już tylko do niedzieli, tj. 19 października. Później znów rusza w Polskę.

Było bardzo przyjemnie. :) Chociaż zakładaliśmy, że będzie więcej miejsca dla zwiedzających i wystawa będzie bardziej obszerna, warto się wybrać. Scenerie tam stworzone są bardzo ciekawe, każda przedstawia jakąś wyjątkową sytuację. :) Nie zabrakło oczywiście motywów filmowo – książkowych, z takich tytułów jak Harry Potter, Star Wars czy Władca Pierścieni. Warto też pofatygować się tam dla samego Titanica, który ma 11 m długości! My z mężem i z przyjaciółmi zwiedzaliśmy z zainteresowaniem każdą gablotkę, a Kacper, mój chrześniak, latał jak opętany z jednym wielki „ŁAŁ” na ustach. I nie był osamotniony, gdyż towarzyszył mu tłum dzieciaczków. :) Stworzono nawet parę interaktywnych gablot, w których za przyciśnięciem guzika, klocki ożywały.

Jedynym minusem był fakt, że wybraliśmy się tam weekend i było baaardzo dużo ludzi, a hala niezbyt wielka. Skutkowało to tym, że przy paru gablotkach trzeba było poruszać się gęsiego i wolno. Jednak było tak jedynie z początku, potem sytuacja się polepszyła. Nie mniej jednak bardzo Wam polecam pojechać z dzieckiem, albo infantylnym mężem ;), by nacieszyć tym oczy :)

A wy zagniecie, które ze zdjęć przedstawia wspomniane wyżej filmy? :)

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.