Wszyscy mają fotoksiążkę, mam i ja!

Kochani słuchajcie, skuszona dobrymi opiniami zamówiłam fotoksiążkę w Saal Digital Polska. Cóż za przyjemność spotkała mnie, gdy otrzymałam moje zamówienie.

Fotoksiążka, w formacie A4, w poziomie po prostu wyszła znakomicie. Okładka kusi, by zajrzeć do środka, a to co tam znajdziemy jest najlepsze. Rewelacyjna jakościowo rozkładówka! A te sztywne, grube strony, które najbardziej mniej urzekają, biją na głowę wszystkie dotychczasowe strony z fotoksiążek jakie miałam okazję otrzymać. Naprawdę widać, że jest to pamiątka na lata, nie bojąca się ciągłego oglądania. Cena nie jest niska, ale sądzę, że ze względu na jakość wydruku i solidność materiałów jest adekwatna do tego produktu. Dodatkowo spotkałam się też u nich z szybką wysyłką i prostym oprogramowaniem do projektowania. Jedyny mankament to fakt, że gdy ułoży się zdjęcia na łączeniu rozkładówek, to w przyszłości prawdopodobnie delikatnie przetrze się tusz w tym miejscu. Jednak to nie wina produktu, a nieprzemyślanej decyzji złożenia właśnie w ten sposób zdjęć. Ja z czystym sercem gorąco polecam!

Wiem już teraz jakie to uczucie kiedy dostajecie fotoksiążkę z własną Pociechą. Super sprawa :)

Dzięki Saal Digital Polska

P.S. Wybaczcie średnią jakość zdjęć, ALE… studio przechodzi metamorfozę i obecnie jest w remoncie na tydzień, bądź dwa. :) Jednak na sesje dla babć i dziadków zdążymy!

Pozdrawiam Was ciepło w ten zimowy dzień.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.