Mała modelka, Judytka!

Witam Was ponownie! Miło, że tutaj jesteście :)

Ostatnio udaje mi się przyciągać do siebie modeli w wieku dziecięcym, przynajmniej powyżej roku. :) I choć ciągnie mnie, żeby zrobić jakieś sesje niemowlęce, bo tyyyle nakupowałam rekwizytów i mam mnóstwo pomysłów, to cieszę się także z pracy z nieco większymi dziećmi. I nie wiem ilu z Was zaskoczy ta wiadomość, ale im dzieciątko starsze, tym bardziej komunikatywne i… trudniejsze we współpracy! :) Przynajmniej do pewnego wieku. Możliwość udania się gdzieś na własnych nóżkach nie pozwala malcom wysiedzieć w miejscu i tak się dzieje, że przy nowej sytuacji są ciekawskie wszystkiego. No, ale dzięki temu człowiek – fotograf uczy się więcej! :) Ale przejdźmy do rzeczy…

Judytka. Piękne imię zobowiązuje i moja nowa, mała Modelka jest naprawdę prześliczna! Nie mam co jednak ją zachwalać, gdyż sami się o tym przekonacie oglądając zdjęcia. Dziewczynka przecudownie współpracowała, a przynajmniej tak z początku było. Bardzo wczuła się w rolę, przebierała się z mamą i grzecznie siadała przed obiektywem (choć nie zawsze tam gdzie mi było wygodnie :) ). Jednak nic co piękne nie trwa wiecznie, i po dłuuuuższej chwili, Malutka, jak to było do przewidzenia, zwyczajnie się znudziła. :) Sesję jednak udało nam się dokończyć, a jej efekty moim zdaniem są zadowalające.

A czy Wam taka Mała Księżniczka przypadłaby do gustu? Ja osobiście nie miałabym nic przeciwko mieć tak cudną córeczkę. :)

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.