REGULAMIN SKLEPU

§ 1

TAKABAJKA jest sklepem internetowym, prowadzącym działalność gospodarczą pod firmą Barbara Rajnert – TAKABAJKA – Atelier FotoGraficzne z siedzibą w Katowicach, przy ulicy Gdańskiej 18/8 wpisaną do CEIDIG, numer NIP 6342745462. Regulamin określa zasady zawierana transakcji w sklepie TAKABAJKA.

§ 2

TAKABAJKA jest firmą zajmującą się działalnością fotograficzną, graficzną, oraz internetowym sklepem za pośrednictwem którego zarejestrowani użytkownicy mogą nabywać ręcznie wykonane rzeczy do domu.

§ 3

1. Dokonywanie zakupów za pośrednictwem TAKABAJKA wymaga akceptacji plików cookie przez przeglądarkę użytkownika.
2. Serwis działa na prawidłowo skonfigurowanej przeglądarce Internet Explorer, Mozilla Forefox, Google Chrome bądź innej zaktualizowanej i odpowiednio skonfigurowanej przeglądarce.

§ 4

1. Aby złożyć zamówienie, należy zarejestrować się na stronie sklepu i wypełnić wskazany na tej stronie formularz.
2. Zamówienie dokonywane jest przez wybór właściwej pozycji, wybór liczby sztuk i kliknięcie znaku „kupuję”. Po potwierdzeniu wyboru, Użytkownik przenoszony jest na stronę wyboru sposobu płatności i sposobu wysyłki przedmiotu.
3. Zamówienie dostarczane jest na adres wskazany przez Zamawiającego za odpowiednią opłatą wskazaną w cenniku dostawy.
4. Wysyłka towaru poprzez wybraną opcję Poczty Polskiej wynosi zawsze 14 zł, bez ograniczenia wagowego, bez względu na ilość zamawianego towaru
5. Jest możliwość wyboru odbioru osobistego. Wówczas należy skontaktować się ze sklepem pocztą elektroniczną (takabajka@gmail.com) w celu uzgodnienia terminu i miejsca.
6. Sklep oferuje dwie opcje płatności:
– Przelew na konto bankowe:
Barbara Rajnert – TAKABAJKA – Atelier FotoGraficzne
ul. Gdańska 18/8
Nr konta: 67 1020 5558 0000 8902 3056 7078
Gdy pieniądze dotrą na konto następuje wysyłka uprzednio zapakowanego towaru.
– Płatne gotówką przy odbiorze osobistym.

§ 5

1. Zamawiający – konsument, który zawarł umowę na odległość, może od niej odstąpić bez podania przyczyn, składając stosowne oświadczenie na piśmie w terminie dziesięciu dni od dnia dostarczenia przesyłki. Do zachowania tego terminu wystarczy wysłanie oświadczenia przed jego upływem.
2. W przypadku skorzystania z uprawnienia wzmiankowanego w punkcie 1 niniejszego paragrafu,  Zamawiający – konsument zobowiązany jest odesłać dostarczone zamówienie w stanie niezmienionym, chyba że zmiana była konieczna w ramach zwykłego zarządu rzeczą sprzedaną, a TAKABAJKA zwraca na rachunek bankowy Zamawiającego – konsumenta należność za zwrócone zamówienie.

§ 6

1. W przypadku, gdy okaże się, że dostarczony towar jest niezgodny z zamówieniem, Zamawiającemu przysługuje prawo do wymiany towaru na zamówiony bądź nowy.
2. Odesłanie zamówionego towaru następuje na rachunek Zamawiającego, który pokrywa związane z tym koszty.
3. Reklamacje rozpatrywane są w terminie 14 dni. W przypadku uwzględnienia reklamacji, Zamawiającemu wysyłany jest nowy towar w miejsce zgodnego z zamówieniem. W przypadku, gdy reklamacja nie zostanie uwzględniona, TAKABAJKA  zareklamowany towar odsyła na własny koszt.
4. W sytuacji braku zamówionego a niewadliwego towaru, TAKABAJKA informuje o tym Zamawiającego mailem bądź telefonicznie. Wedle wyboru Zamawiającego – uiszczona należność jest zwracana na jego rachunek bankowy, albo wysyłany jest inny towar w tej samej cenie, wybrany przez Zamawiającego.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.