PAKIETY SESJI FOTOGRAFICZNYCH

każdy z pakietów można dowolnie modyfikować wg. Waszych potrzeb. Cena wówczas ustalana jest indywidualnie.

 

 

 

PONADTO:

Pakiet TAKABAJKA

– Bajkę napisaną o Twoim dziecku, dla Twojego dziecka! Specjalnie spersonalizowany wierszyk opisze zainteresowania Twojego maluszka, marzenia, bądź jego magiczne przygody i zawsze zawierać będzie uczący morał.

– 3 h sesję fotograficzną wystylizowaną zgodnie z opisaną bajką, by później móc wykorzystać zdjęcia jako ilustracje do książki o małym Modelu.

– Płytę CD z 30 zdjęciami przygotowanymi jak w poprzednim pakiecie.

– 3 kopie książeczki ze wspomnianą wcześniej bajeczką i zdjęciami z sesji fotograficznej. Format A4, około 25 stron, twarda oprawa.

– Prywatną, wirtualną galerię, którą można się podzielić z bliskimi poprzez udostępnienie im linku do niej.

Więcej informacji na temat tego pakietu znajdziecie tutaj. :)

 

Pakiet ROCZNY

Już przy sesjach Przyszłych Mam polecam ten pakiet. Polega on na wykonaniu czterech sesji Waszego Skarbu w równych odstępach czasu. Wiadomo, że tak wykonane sesje pozwolą utrwalić jak bardzo przez jeden rok Maleństwo się zmieniło. Proponowane terminy sesji to zaraz po narodzinach (sesja noworodkowa), oraz w 3, 6 i 12 miesiącu. Wówczas najbardziej wyraźnie widać będzie zmiany w Małym Bohaterze.

Pakiet roczny ma też kolejny plus – wykonuję cztery sesje w cenie trzech.

 


Sesje brzuszkowe

Sesje brzuszkowe, oczekujące, macierzyńskie. Różne nazwy – jedna zasada – uwiecznić ten cudowny czas, kiedy matka jest tak blisko swojego dziecka. Staram się uchwycić miłość do jeszcze nienarodzonej pociechy, wyczekiwanie na nią i łączność z dzieciątkiem, którą matka czuje w tych chwilach. Prócz fotografii na której znajduje się sama Przyszła Mama, preferuję sesje rodzinne, gdzie Tatuś, oraz pozostałe dzieci (jeśli Modelka jest już Mamą), pozują wspólnie. Powstają wtedy pełne ciepła i szczerości fotografie, które podkreślają oczekującą i radosną atmosferę.

Przyszła Mama otrzyma odpowiednio przygotowane zdjęcia na płycie CD, oraz jeśli będzie miała takie życzenie, album z fotografiami z sesji.


Sesje reportażowe

śluby, wesela, chrzciny, komunie itp.

Jeśli potrzebujecie fotografa, który ze świeżym spojrzeniem, profesjonalnym sprzętem i uśmiechem na ustach wykona Wam zdjęcia ze ślubu, wesela czy chrzcin – możecie na mnie liczyć. ;) Wielokrotnie byłam proszona jako fotograf ślubny czy komunijny, a fotografowane osoby uśmiechały się nie tylko „do zdjęcia”, ale także przy ich odbiorze. :)

Jak przebiega taka sesja? Przybywam na miejsce jeszcze przed samą uroczystością. W Waszych domach uwieczniam przygotowania, w przypadku ślubów także wykupiny, czy błogosławieństwo. A potem zgodnie z planem. Będę cały czas przy Was, wyszukując tych odpowiednich chwil, przemykając niezauważona. Na weselu przygotowuję scenę pod fotografie rodzinne, gdzie z każdym chętnym będziecie mogli wykonać grupowe zdjęcia. :)

Sesje plenerowe ślubne wykonuję zazwyczaj w dniu wesela, ale jeśli czas czy pogoda na to nie pozwolą – umawiam się z Para Młodą w innym terminie. Jeśli chodzi o scenerię przyjmuję sugestię Pary Młodej, ale także mam parę upatrzonych, urokliwych miejsc.
Finalnie Para Młoda otrzyma uprzednio przygotowane zdjęcia na płycie DVD, oraz solidny album ślubny ze sztywnymi stronami oprawiony w eco-skórę. Możliwe jest dokupienie miniaturek albumów z dedykacją dla rodziców.

Rezerwowanie terminów na śluby czy komunie najlepiej wykonać parę miesięcy przed uroczystością.


Sesje studyjne portretowe

Zawsze i chętnie przyjmuję zlecenia na sesje studyjne. Lubię ten typ portretu w którym przy zabawie światłem można uzyskać pełne czaru i wdzięku zdjęcia. Oprócz tego, iż posiadam wiedzę na temat prawidłowego ustawienia ekspozycji, staram się wydobyć z każdego modela czy modelki TO COŚ. Przed sesją warto przeprowadzić dłuższą rozmowę, porozmawiać o zainteresowaniach, aby na sesji dobrze podkreślić charakter fotografowanej osoby. Nie jest istotne wyłącznie abyście atrakcyjnie wyszli na zdjęciu. Ważne, o ile nie najważniejsze, by na fotografiach pokazać siebie. :)


Akty

A jeśli masz odwagę, może wspólnie stworzymy poprzez grę światła i cieni zjawiskowe akty? I w tej kategorii chciałabym się sprawdzić. Z wiadomego powodu to jedna z najtrudniejszych rodzajów fotografii. Trzeba sprawić, aby ciało stało się artystyczną figurą wyzbytą z pruderyjności. To bardzo trudne, dobrać odpowiednie światło, ukryć w cieniu najciekawsze i pozostawić tą nutę tajemnicy, która sprawia, że przyglądając się końcowej fotografii zatrzymamy na niej wzrok dłużej niż 3 sekundy. Warto jednak próbować, starać się, doszukiwać się niuansów, by finalnie zaprezentować coś naprawdę ciekawego. Więc jak? Odważysz się? :)